XXLABS X3 THERMOGENIC FATBURNER 120+120Kapslí Zobrazit větší

XXLABSX3THERMOGENIC FATBURNER120+120Kapslí

Nový produkt

XXLABS X3 THERMOGENIC FATBURNER : Je extrémně výkonný multisložkový termogenní přípravek fungující na bázi tří špičkových složek – Acetyl L-carnitinu, Synefrinu a Guggulsteronů.

  • Podporuje metabolismus tuků
  • Kontrola tělesné hmotnosti
  • Odbourávání tuků

Více informací

Skladem

899 Kč

Více informací

XXLABS X3 THERMOGENIC FATBURNER 120 KAPSLÍ

Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně.

Tri-Complex - X3 Thermogenic Fat Burner je extrémně výkonný multisložkový termogenní přípravek fungující na bázi tří špičkových složek – Acetyl L-carnitinu, Synefrinu a Guggulsteronů.

Tyto tři látky jsou běžně užívány samostatně. X3 Thermogenjc Fat Burner je však kombinuje.

SLOŽENÍ: L-Citruline DL-Malate, White Willow Bark (Standardised for 15% salicin), Taurine, Acetyl L-Carnitine, Green Tea Extrakt (Standardised for 50% polyphenols, 18% caffeine), Caffeine anhydrous, L-Tyrosine, Guggulsterone 99%, Citrus Aurantium Extract (Standardised for 98% synephrine), Capsaicin, BioPerine® (95% of piperine), želatinová kapsle

Hmotnost 1 kapsle: 0,866g*, Hmotnost obsahu balení: 103,92g*
*uvedené hodnoty jsou průměrné

DÁVKOVÁNÍ: V den volna užívejte 2 kapsle ráno nalačno a další 2 kapsle v poledne, také nalačno.
V den tréninku užijte 2 kapsle ráno nalačno a 2 kapsle cca 30 minut před tréninkem.

Ve všech případech zapijte kapsle cca 200-300 ml vody a po celý den dodržujte mírně zvýšený pitný režim. Neužívejte 2 dávky naráz nebo s krátkou časovou prodlevou. Neužívejte více jak 4 kapsle během 24 hodin. Konzumujte déle jak 4 hodiny před spaním.

UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein a aspirin, osoby s vysokým krevním tlakem a onemocněním srdce a osoby s problémy s krevní srážlivostí nebo po mrtvici. Neužívejte společně s jinými přípravky nebo léky obsahujícími kofein, synefrin nebo fenylefrin.
Neužívejte společně s antidepresivy nebo konzultujte užívání se svým lékařem. Neužívejte, pokud máte zdravotní problémy se srdcem, játry či ledvinami, dále pokud trpíte onemocněním štítné žlázy, psychickými poruchami, obtížemi s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdeční arytmií, silnými bolestmi hlavy, zvětšenou prostatou či šedým zákalem.
Pokud si nejste jisti, konzultujte svůj zdravotní stav a vhodnost užívání tohoto přípravku se svým lékařem. Přestaňte užívat v případě, kdy užívání doprovází nepříjemné pocity. V případě přecitlivělosti na kofein nebo při poruchách spánku neužívejte produkt méně než 6 hodin před spaním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Po otevření spotřebujte do 90 dnů.

NUTRIČNÍ HODNOTY

Nutriční hodnoty ve 100g

Energetická hodnota

399 kcal/1669 kJ

Bílkoviny

78,1 g

Sacharidy

21,6 g

Tuky

< 0,1 g

Nutriční hodnoty ve 2 kapslích*

Acetyl L-Carnitine

200 mg

Citrus Aurantium Extract 
(98% synephrine)

12 mg

Guggulsterone 99%

20 mg

Taurine

200 mg

L-Citruline DL-Malate

300 mg

Caffeine anhydrous

200 mg

Green Tea Extrakt

200 mg

White Willow Bark

250 mg

L-Tyrosine

100 mg

Capsaicin

5 mg

BioPerine®

5 mg