Sleva! BCAA 4:1:1 Zobrazit větší

BCAA 4:1:1

Nový produkt

BCAA: Ve vysokém anabolickém poměru 4:1:1 zabraňují úbytku svalové hmoty a podporují regeneraci. V chuťově výtečné instantní formě.

  • Poměr leucinu, izoleucinu a valinu je 4:1:1
  • Dostupný v ovocných variantách
  • Vhodný pro všechny typy sportů a cvičení
  • Tvorba svalové hmoty

Více informací

Skladem

475 Kč

-5%

499 Kč

Více informací

BCAA 4:1:1 - Obsahuje tři populární esenciální aminokyseliny – základní stavební kameny bílkovin pro tvoru nových svalových vláken, což je nezbytné pro dosažení jakýkoliv fitness cílů.

Jako bonus tato směs 4: 1: 1 nabízí leucin pro ty, kteří chtějí těžit z výhod této specifické esenciální aminokyseliny, která je oblíbenou volbou v celé fitness komunitě.

Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, sóju, vejce, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Berry Blast: L Leucin (54 %), L Isoleucin (13 %), L Valin (13 %), Kyselina (Kyselina citronová), Barvivo (Červená řepa, Antokyan), Aroma, Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Tropical Storm: L Leucin (54 %), L Isoleucin (13 %), L Valin (13 %), Kyselina (Kyselina citronová), Barvivo (Karoten), Aroma, Sladidlo (Sukralóza)

Bez příchuti: L Leucin (66 %), L Isoleucin (17 %), L Valin (17 %)

Dávkování BCAA: jako doplněk stravy se doporučuje konzumovat 5 g 2-4 krát denně pro optimální výsledky. Nejlepší je BCAA instant konzumovat s 4 -7dcl vody nebo ovocné šťávy.5 g odpovídá jedné kávové vrchovaté lžičce.

Tyto aminokyseliny mohou být užívány kdykoliv během dne – před, během nebo i po tréninku.

Upozornění: Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky: Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí. 

Doplněk stravy.

Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Balení:

  • 1000 g
  • 500 g
  • 250 g

Nutriční hodnoty 

V jedné porci

L Leucin

 

 

2.7 g

L Isoleucin

 

 

650 mg

L Valin

 

 

650 mg

 

Nutriční hodnoty se týkají verzi příchuti Berry Blast, při výběru alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit.