MULTI CREATINE COMPLEX 316g Zobrazit větší

MULTI CREATINE COMPLEX 316g

Nový produkt

NUCLEAR SYNTHESIS MULTI CREATINE COMPLEX :  To je obrovská dřímající síla uzavřená v malé plechovce.

  • Dvě nejúčinnější formy kreatinu
  • Obohacen o beta-alanin a taurin
  • Podporuje anabolické procesy a rozvoj svalové hmoty
  • Zvyšuje zásoby kreatinfosfátu

Více informací

Skladem

429 Kč

Více informací

NUCLEAR NUTRITION používáme pouze ty nejkvalitnější ingredience. Díky kreatinu dodávanému ve dvou nejlépe prozkoumaných a biologicky dostupných formách, budete moci radikálně navýšit své energetické zásoby. Díky tomu budete schopni zvedat váhy, o kterých jste jen vždy jen snili. Přidání beta-alaninu a taurinu výrazně zlepší Vaši výkonnost. Synthesis Multi Creatine Complex je přípravek, který maximalizuje přírůstek svalové hmoty a síly. Jste připraveni?
Vítejte na samém počátku řetězové reakce!

Složení: Kreatin monohydrát, Tri-kreatin malát, Beta-alanin (jako CarnoSyn®),  Taurin, aroma, protispékavá látka (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), sladidla (sukralóza, acesulfam draselný), barvivo (E160a (2,4)), koncentrát ze šťávy z červené řepy (1,3,5)

Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku prášku ve 250 ml vody. Pijte před nebo během préninku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  

Upozornění: Nedoporučuje se dětem a ženám během těhotenství a kojení. Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Nemíchejte s alkoholem. 

Doporučená dávka: 1 odměrka (~7,9 g)
Počet dávek v balení: 40
Velikost balení: 316g
 

Složení v:

9,7g (1 odměrka)

Kreatin monohydrát  

3 000 mg

z toho kreatin

2 640 mg

Tri-kreatin malát

3 000 mg

z toho kreatin 

2 240 mg

Beta-alanin (jako CarnoSyn®) 

1 000 mg

Taurin

500 mg