Sleva! NITRIC MUSCLE Zobrazit větší

NITRIC MUSCLE

Nový produkt

Nitric Muscle : Tato NO pumpa pro vaše svaly obsahuje významnou složku AAKG - Arginin Alfa-ketoglutarát, který je pokročilejší a účinnější formou L-Argininu a funguje jako přenašeč oxidu dusnatého NO.

  • Pumpa pro Vaše svaly
  • Pro stimulaci organismu před fyzickým výkonem
  • Po registraci levnější cena

Více informací

Skladem

380 Kč

-5%

399 Kč

Více informací

Nitric Muscle je kombinace Argininu AAKG a Citrulin Malátu. Tato NO pumpa pro vaše svaly obsahuje významnou složku AAKG - Arginin Alfa-ketoglutarát, který je pokročilejší a účinnější formou L-Argininu a funguje jako přenašeč oxidu dusnatého NO. Arginin je tzv. semiesenciální aminokyselina tj. aminokyselina, kterou si organismus za určitých podmínek nedokáže sám a v dostatečném množství vyrobit. Citrulin je z pohledu nástupu účinku vhodnějším a rychlejším zdrojem signálních molekul Oxidu dusnatého a v organismu se přeměňuje na Arginin a Malát, který je součástí Krebsova cyklu.

Složení: L-Arginin Alpha Ketoglutarát (A-AKG), plnidlo - Mikrokrystalická celulóza (E460), L-Citrulin malát, protispékavá látka: Stearan hořečnatý (E470b), protispékavá látka: Fosforečnan vápenatý (E341).

Doporučené dávkování: 2x denně 4 tablety 30-45 minut před výkonem nebo tréninkem a ráno nebo před obědem vždy na prázdný žaludek. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na suchém místě při teplotě do 25°C, pečlivě uzavřené. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Doplněk stravy.

Minimální trvanlivost: uvedena na obalu.

Balení:

  • 200 tablet

Obsah - složení

v 1 tabletě

v dávce 4 tablety

L-Arginin Alpha Ketoglutarát (A-AKG)

500 mg 

2 000 mg

L-Citrulin malát

150 mg

600 mg