CARNILINE 2000 480 ml Zobrazit větší

AMIX CARNILINE 2000 480 ml

Nový produkt

CARNILINE® Pro Fitness : Je speciální kombinace vysoce kvalitního L-Karnitinu CarniZone® a extraktu černého pepře (BioPerine®). CarniZone® zajišťuje L-Karnitin vysoké kvality a čistoty.

  • Vysoce kvalitní L-Karnitin v tekuté formě
  • S přídavkem vitamínu B6 a extraktu černého pepře (BioPerine®)
  • Po registraci levnější cena

Více informací

Skladem

449 Kč

Více informací

AmixTM CarniLine® ProFitness 480 ml:Vysoce kvalitní L-Karnitin v tekuté formě s přídavkem vitamínu B6 a extraktu černého pepře (BioPerine®).

Složení v 25 ml: čištěná voda, L-karnitin báze 2000 mg, regulátor kyselosti: kyselina citronová; aroma, pyridoxin HCl (vitamín B6 10 mg - 714%*), Bioperine® (Extrakt z černého pepře) 5 mg, konzervant: sorban draselný; sladidla: sukralosa a acesulfam-K *RHP- Referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování: Maximální denní dávka je 25 ml (2 polévkové lžíce). Užívejte 20 - 30 min. před fyzickým výkonem. Před použitím protřepejte.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujtedoporučenou denní dávku! Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, mimo dosah slunečního záření. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Balení:

  • 480 ml
  • 25 ml

Nutriční hodnoty

Supplement Facts:

Serving size: 25 ml

Amount per Serving                                 % Daily Value

CarniZone® L-Carnitine base

2000 mg *

Vitamin B6 (Pyridoxine HCL)                  10 mg (500% DV)

BioPerine® (standardized for 95% Piperine)

5 mg *

* Daily value not established

Složení v 25 ml: čištěná voda, L-karnitin báze 2000 mg, regulátor kyselosti: kyselina citronová; aroma, pyridoxin HCl (vitamín B6 10 mg - 714%*), Bioperine® (Extrakt
z černého pepře) 5 mg, konzervant: sorban draselný; sladidla: sukralosa a acesulfam-K *RHP- Referenční hodnota příjmu