BioTech USA ISO WHEY ZERO 500g Zobrazit větší

BioTech USA ISO WHEY ZERO 500g

Nový produkt

BIOTECH ISO WHEY ZERO : Je nejčistší syrovátkový izolát upravený metodou CFM. Extrémně vysoká biologická hodnota a extra vysoká schopnost vstřebání řadí tento proteinový přípravek mezi absolutní špičku na trhu! Neobsahuje žádný tuk, lepek, aspartam, cukr ani laktózu.

  • Extrémně vysoká biologická hodnota
  • Obsahuje velké množství BCAA, EAA 
  • Bez obsahu lepku a laktózy

Více informací

Skladem

399 Kč

Více informací

BIOTECH ISO WHEY ZERO : Extrémně vysoká biologická hodnota, ultra vysoká absorpce bílkovin dělají Iso Whey ZERO absolutně jedinečným přípravkem na trhu. Ideální pro sportovce, kteří se snaží o nárůst ultra-čisté svalové hmoty. Žádné zbytečné nebo skryté živiny, které se mohou ukládat v těle ve formě tuků. Jen 21g čistého proteinu pro formování svalstva v každé dávce.
Vysoký obsah BCAA, L-Glutaminu a EAA
Vyrobený z pečlivě vybraných zdrojů bílkovin. Amino profil přípravku Iso Whey ZERO je ideálním pro skutečný nárůst svalové hmoty. Obsahuje velké množství BCAA, EAA (esenciálních aminokyselin) a také L-glutamin, nejdůležitější aminokyselinu pro budování čisté svalové hmoty.

Doporučené dávkování: smíchejte jednu dávku (25 g) přípravku s 200 ml vody nebo nízkotučného mléka. Užívejte 2 dávky denně. V tréninkové dny užívejte jednu dávku ráno a druhou ihned po tréninku. Když netrénujete, užívejte jednu dávku ráno a druhou večer.
Složení:
Příchuť čokoláda: 92,5% příčně mikro- a ultrafiltrovaný syrovátkový bílkovinný izolát, nízkotučný kakaový prášek, zahušťovadla (sodná sůl karboxymethylcelulosy, xanthanová guma), sladidlo (sukralóza), aromata, stabilizátor (fosforečnan draselný), protispékavá látka (oxid křemičitý), emulgátor (mono a diglyceridy mastných kyselin), barvivo (karoteny).
Příchuť vanilka: 97% příčně mikro- a ultrafiltrovaný syrovátkový bílkovinný izolát, zahušťovadla (sodná sůl karboxymethylcelulosy, xanthanová guma), sladidlo (sukralóza), aromata, stabilizátor (fosforečnan draselný), protispékavá látka (oxid křemičitý), emulgátor (mono a diglyceridy mastných kyselin), barviva (kurkumin, karoteny).
Příchuť jahoda: 96,2% příčně mikro- a ultrafiltrovaný syrovátkový bílkovinný izolát, kyselina (kyselina citronová), aromata, zahušťovadla (sodná sůl karboxymethylcelulosy, xanthanová guma), sladidlo (sukralóza), stabilizátor (fosforečnan draselný), protispékavá látka (oxid křemičitý ), emulgátor (mono a diglyceridy mastných kyselin), barviva (azorubin *, žlutá FCF *, karoteny).
* Azorubin, žluť: může mít nepříznivé účinky na činnost a pozornost dětí.

Upozornění: Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro fenylketonuriky. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek uvedených ve složení produktu.
Alergeny: Obsahuje mléko. Může obsahovat stopy sóji.
Skladování: Uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě při teplotě 5-25 ° C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.

Balení:

  • 500g

PRŮMĚRNÁ VÝŽIVOVÁ HODNOTA

Velikost 1 dávky: 25 g / Denní dávka: 2 x 25 g / Počet dávek v balení 25 g: 1

 

100 G

25 G

50 G

RVH%*
(50 G)

Energie

1539 kJ
362 kcal

385 kJ
91 kcal

769 kJ
91 kcal

9,2%

Tuky
- z toho nasycené mastné kyseliny

0,95 g
0,5 g

0,24 g
0,13 g

0,48 g
0,25 g

0,68%
1,3%

Sacharidy
- z toho cukry**

2,9 g
2,9 g

0,72 g
0,72 g

1,43 g
1,43 g

0,55%
1,6%

Bílkoviny

85,6 g

21,4 g

42,8 g

86%

Sůl

0,55 g

0,14%

0,28 g

4,6%

*RVH: REFERENČNÍ VÝŽIVOVÁ HODNOTA. REFERENČNÍ PŘÍJEM DOSPĚLÉHO (8400 KJ/2000 KCAL).
**: OBSAHUJE PŘIROZENĚ SE VYSKYTUJÍCÍ CUKRY.

 

CHARAKTERISTICKÝ PROFIL AMINOKYSELIN V 1 DÁVCE (25 G)

ESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY

PODMÍNĚNĚ ESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY

NEESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY

Valin

Arginin

Alanin

Izoleucin

Cystein

Kyselina asparagová

Leucin

Tyrozin

Glycin

Histidin

Glutamin a Kyselina glutamová

Serin

Lyzin

Prolin

 

Metionin

 

 

Fenylalanin

 

 

Treonin

 

 

Tryptofan

 

 

10,4 g

6,4 g

4,6 g

CELKEM BCAA 1 DÁVKA: 4,8 G