CHAIN REACTION BCAA 10:1:1 400g Zobrazit větší

CHAIN REACTION BCAA 10:1:1 400g

Nový produkt

CHAIN REACTION BCAA 10:1:1 : Je vysoce propracovaná kombinace složek klíčových pro růst svalové hmoty a funkci svalstva.

  • Obsahuje 12 g BCAA včetně 10 g leucinu
  • S přídavkem citrulin-malátu a beta-alaninu

Více informací

Skladem

499 Kč

Více informací

Chain Reaction BCAA 10:1:1 je vysoce propracovaná kombinace složek klíčových pro růst svalové hmoty a funkci svalstva – mezi tyto složky patří aminokyseliny BCAA (v tom i mimořádně vysoká dávka leucinu), dále kofein a tyrosin, které podporují soustředěnost na váš výkon, optimální dávka beta-alaninu, který má pozitivní vliv na zvýšení svalové výkonnosti a v neposlední řadě citrulin malát, který maximalizuje funkci svalové pumpy.
 
Chain Reaction BCAA 10:1:1 je počátek řetězové reakce, jejíž konec je Vaším cílem.

Složení:L-leucin, citrulin malát, beta alanin (jako CarnoSyn®), L-isoleucin, L-valin, L-tyrosin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), kofein, aroma, protispékavé látky (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), sladidla (sukralóza, acesulfam draselný), barviva (E160a)(1,2,3,4,5), koncentrát z červené řepy

Doporučené dávkování: Rozmíchejte 2 odměrky prášku (cca 20g) v 500ml vody. Vypijte 1 dávku denně: před tréninkem či během tréninku. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Upozornění: Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu může být nebezpečný dětem, mladistvým do 16 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami. Nemíchejte s alkoholem. Případné zatvrdnutí prášku vlivem vlhkosti nemá vliv na kvalitu výrobku.  

Skladování: Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Nutriční informace:

Složení v:

jedné dávce (2 odměrky - 20g)

L-leucinu

10 000 mg

L-isoleucin

1000 mg

L-valin

1000 mg

Citrulin malát

3000 mg

Beta-alanin (jako CarnoSyn®) 

2000 mg

Taurin

500 mg

Kofein

200 mg