Sleva! ZMA Zobrazit větší

MY PROTEIN ZMA 90tablet

Nový produkt

ZMA®: Je unikátní kombinace biologicky vysoce dostupné formy zinku a hořčíku s vitamínem B6. ZMA® je originální doplněk zinku s hoříčku a jako jediný je ověřen publikovaným vědeckým výzkumem.

  • Podporuje normální funkci nervové soustavy a funkci svalů
  • Bojuje proti únavě a vyčerpání
  • Ověřeno vědeckým výzkumem

Více informací

Skladem

380 Kč

-5%

399 Kč

Více informací

ZMA® je unikátní kombinace biologicky vysoce dostupné formy zinku a hořčíku s vitamínem B6. ZMA® je originální doplněk zinku s hoříčku a jako jediný je ověřen publikovaným vědeckým výzkumem.

Zinek a Hořčík má řadu příznivých účinku na tělo a jeho funkci. Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů, zdraví kostí a zubů, normální funkci nervové soustavy a funkci svalu, také napomáhá proteinové syntéze a má příznivý účinek na lidskou psychiku a bojuje proti únavě a vyčerpání.

Zinek přispívá ke správné funkci imunitního systému, metabolismu makronutrientů a normální funkci zraku, zdraví kůže, vlasů, nehtů a kostí. Také má příznivý vliv na kognitivní funkce a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Vitamin B6 je přidán za účelem podpory normálního metabolismu bílkovin a glykogenu, podporu psychických funkcí a správnou funkci imunitního systému a metabolismu energie.

Kombinace Zinku, Hoříčku a Vitamínu B6 vytváří ZMA®. Jedná se o vhodný suplement pro každého bez ohledu na to zda sportujete či nikoliv. ZMA® již využívá řada našich spokojených zákazníků.

Poznámka: Dejte pozor na to, že imitace produktu Zinku, Hořčíku a Aspartátu není to stejné jako ZMA® a nemusí produkovat stejné výsledky jako ve studii.

Složení: ZMA® (Citrát hořčíku, Oxid Hořečnatý, Aspartát zinečnatý, L-Monomethionine zinečnatý, Pyridoxine), Kapsle (Hypromellose).

Baleno v továrně zpracovávající mléko, sóju, lepek a výrobky z nich vyrobené.

Dávkování: muži užívají 3 kapsle, ženy užívají 2 kapsle denně ideálně na lačný žaludek 30 - 60 minut před spaním. Pro nejlepší výsledky se vyhněte konzumaci produktů z mléka nebo jiných doplňku obsahující vápník.

Varování: Dlouhodobé užívání vitamínu B6 může vést k mírnému brnění a necitlivosti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte na suchém, chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. Vhodné pro vegetariány. Skladujte mimo dosah dětí.

ZMA® je registrovanou ochrannou známkou společnosti SNAC System, Inc., San Carlos, CA 94070

Doplněk stravy.

Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Balení:

  • 270 kapslí
  • 90 kapslí

Velikost 1 porce - 3 Kapsle pro může, 2 Kapsle pro ženy

Běžné výživové hodnoty

 

MUŽI

 

ŽENY

 

 

Na 1 porci

*RP

Na 1 porci

*RP

Vitamin B6

10.5 mg

750%

7 mg

500%

Hořčík

450 mg

120%

300 mg

80%

Zinek

30 mg

300%

20 mg

200%

 

* Refereční příjem dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)