GLUTAMINE + BCAA 2:1:1 Zobrazit větší

L-GLUTAMINE + BCAA 2:1:1 360kapslí

Nový produkt

AMIX™ GLUTAMINE + BCAA KAPSLE : Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.

  • k růstu svalové hmoty
  • pro intenzivně trénující sportovce
  • BCAA v poměru 2:1:1 v kombinaci s aminokyselinou L-Glutamín
  • Po registraci levnější cena

Více informací

Skladem

499 Kč

Více informací

Amix™ Glutamine + BCAA je produkt s obsahem větvených aminokyselin BCAA v poměru 2:1:1 v kombinaci s aminokyselinou L-Glutamín.

L-Glutamín je aminokyselina, která se v lidském těle vyskytuje v největším množství. Představuje 60% všech aminokyselin v kosterním svalstvu a cca 20% celkových cirkulujících aminokyselin. Aminokyseliny BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) tvoří cca 33% celkových svalových bílkovin. Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.

Složení: mikronizovaný L-Glutamín 1500 mg, L-Leucin 750 mg, želatinová kapsle (vyrobena z čisté želatiny, vody a barviva: oxidu titaničitého), L-Isoleucin 375 mg, L-Valin 375 mg, látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý.    

Doporučené dávkování: Vezměte 6 kapslí denně cca. 30-60 minut před fyzickou aktivitou. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení: mikronizovaný L-Glutamín 1500 mg, L-Leucin 750 mg, želatinová kapsle (vyrobena z čisté želatiny, vody a barviva: oxidu titaničitého), L-Isoleucin 375 mg, L-Valin 375 mg, látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

Upozornění na alergeny: Produkt může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Balení:

  • 360 kapslí

Průměrné výživové hodnoty:

Velikost dávky:  6 kapslí    

Počet dávek v balení: 60

Aktivní látky

Průměrné hodnoty na dávku

BCAA 2:1:1

1500 mg

L-Leucin

750 mg

L-Isoleucin

375 mg

L-Valin

375 mg

Mikronizovaný L-Glutamín 

1500 mg