FA TITANIUM PRO PLEX 7 Zobrazit větší

FA TITANIUM PRO PLEX 7

Nový produkt

Titanium PRO Plex 7 : Je nejmodernější komplex proteinů, které jsou nezbytné pro správné fungování každého živého organismu, a které hrají zvláště důležitou roli v oblasti sportovní výživy.

  • S nízkým obsahem cukru
  • Protein přispívá k nárůstu svalové hmoty
  • Protein pomáhá udržovat svalovou hmotu
  • Protein pomáhá udržovat zdravé kosti

Více informací

Skladem

1 099 Kč

Více informací

Titanium PRO Plex 7 je nejmodernější komplex proteinů, které jsou nezbytné pro správné fungování každého živého organismu, a které hrají zvláště důležitou roli v oblasti sportovní výživy. Obsažené zdroje proteinů v Titaniu jsou : syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac ®, syrovátkový proteinový izolát ISOLAC®, syrovátkový proteinový hydrolyzát Optipep ™, micelární kasein, hydrolyzovaný kasein PeptoPro®, vaječný albumin a hovězí proteinový izolát. Všechny tyto typy bílkovin mají odlišnou strukturu a vlastnosti, které mají různé aminokyselinové složení a různou rychlost trávení, což umožňuje postupné vstřebávání. Hydrolyzované bílkoviny byly podrobeny procesům obdobným těm, které probíhají bezprostředně po jejich konzumaci přirozenou cestou. Proto také obsahují větší množství peptidů a volných aminokyselin, které se mohou po užití nápoje snáze a rychleji zapojit do procesu tvorby svalové hmoty. Na rozdíl od rychle vstřebávaných aminokyselin pocházejících z hydrolyzátu se kaseinové složky absorbují ještě několik hodin po konzumaci, což je nejvhodnější způsob pro tzv. ,, noční“ výživu. Izolát je nejkoncentrovanější zdroj čistých a kvalitních bílkovin. Hovězí protein má jiný profil aminokyselin než syrovátkový a kromě toho ,díky obsahu hydroxyaminokyselin, podporuje produkci kolagenu. Vzhledem k široké nabídce různých druhů proteinů, je Titanium Pro Plex 7 ideální prostředek pro všechny s aktivním životním stylem - sportovce, kulturisty a všechny, kdo mají zvýšenou potřebu konzumace bílkovin, přispívajících k růstu a udržení svalové hmoty nebo i zdravých kostí.

S vysokým obsahem bílkovin: 7 různých zdrojů bílkovin: syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac®, syrovátkový proteinový izolát ISOLAC®, syrovátkový proteinový hydrolyzát Optipep™, micelární kasein, hydrolyzovaný kasein PeptoPro ®, vaječný albumin a hovězí proteinový izolát.

Složení: Směs proteinů [syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac ®, izolát hydrolyzovaného hovězího proteinu, syrovátkový proteinový izolát ISOLAC®, micelární kasein ( z mléka ), vaječný albumin, koncentrát hydrolyzovaného syrovátkového proteinu Optipep™, hydrolyzovaný kasein (mléčný) PeptoPro®] , kakao (1) , aroma, zahušťovadlo (xanthan), barviva (červená řepa (2), beta-karoten (3) ), sladidla (sukralóza)
Pouze v těchto příchutích: 1 Čokoláda, 2 Jahoda, 3 Vanilka.
Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku prášku ve 200 ml vody. Pijte 3-4 dávky denně (po snídani, 60-90 minut před tréninkem, ihned po tréninku a 30-60 minut před spánkem).
Upozornění: Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Obsahuje alergeny z mléka a vajec. Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící matky. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.

Doplněk stravy.

Balení:

  • 2270 g

Složení výrobku na:

27g (NRV)

100g (NRV)

Energetická hodnota

531 kJ / 125kcal ( 6 % )*

1601 kJ / 378 kcal ( 19 % )*

Tuky

1,5 g ( 2 % )*

5,6 g ( 8 % )*

z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

0 g

Sacharidy

0,6 g ( 0,2 % )*

2,4 g ( 1 % )*

z toho cukry

0,6 g ( 0,7 % )*

2,4 g ( 2,6 % )*

Vláknina

0,1g

0,5g

Bílkoviny                       

22g (44 %)*

80 g (160 %)*

Sůl

0,03 g ( 0,5 % ) *

0,1% ( 2 % ) *

NRV - Denní referenční příjem
* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby ( 8 400 kJ / 2 000 kcal )