NATIVE WHEY PROTEIN 1000g

Nový produkt

Native whey: Je garancí vysokého obsahu esenciálních aminokyselin a nabízí 100% čistotu s nulovým obsahem reziduí kaseinu, jako jsou glykomakropeptidy, které tvoří v rámci klasických whey proteinů až 29 % (produkty získávané ze syrovátky).

  • Superčistý zdroj syrovátkové bílkoviny
  • Vhodný pro budování a regeneraci svalové hmoty
  • Po registraci levnější cena

Více informací

Není skladem

799 Kč

Více informací

Native whey: Instantní  proteinový koncentrát v nativní kvalitě, zpracovaný metodou cross-flow ultrafiltrace a mikrofiltrace. Produkt je slazen přírodním sladidlem steviolglykosid a je k dispozici v pěti příchutích. Nativní forma (izolace přímo z čerstvého mléka) je garancí vysokého obsahu esenciálních aminokyselin (např. až o 14 % vyššího obsahu aminokyseliny l-leucinu) a nabízí 100% čistotu s nulovým obsahem reziduí kaseinu, jako jsou glykomakropeptidy, které tvoří v rámci klasických whey proteinů až 29 % (produkty získávané ze syrovátky). Protein je RBGH free, původem z Holandska. Jde o čistý zdroj rychlých syrovátkových bílkovin.

MyoTec Advantage Line

Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.

Použití: Rozmíchejte 25 g s 250 ml vody v šejkru nebo mixéru. Pro silnější, krémovější nebo intenzivnější chuť, rozmíchejte s menším množstvím vody nebo mléka. Konzumujte 2-3 dávky denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chladu (5-25°C), mimo dosah přímého slunečního záření, v těsně uzavřeném obalu. Může obsahovat stopy vajec a obilovin obsahujících lepek.

Složení: Nativní syrovátkový protein (syrovátkový proteinový koncentrát 98 %, emulgátor slunečnicový lecitin, protispékavá látka fosforečnany vápenaté) 98 %, barvivo kurkumin, pomerančové aroma, barvivo betanin, sladidlo steviol-glykosidy.

Instantní syrovátkový proteinový koncentrát v nativní kvalitě.

Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Balení:

  • 2000 g
  • 1000 g

Výživové údaje:

 

 

 100 g

 25 g

 Energetická hodnota

 1592 kJ / 376 kcal

 398 kJ / 94 kcal

 Tuky

 6 g

 1,5 g

  Z toho nasycené mastné kyseliny

 4 g

 1 g

 Sacharidy

 7,6 g

 1,9 g

  Z toho cukry

 6,8 g

 1,7 g

 Vláknina 

 <0,01 g

 <0,01 g

 Bílkoviny

 73 g

 18 g

 Sůl*

 1,9 g

 0,5 g

* Sůl je v potravině obsažena pouze v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.

 Aminokyselinové spektrum:

 

 Typické spektrum aminokyselin (průměrné hodnoty):

 100 g

 Alanin

 5,1 g

 Arginin

 3,1 g

 Kyselina asparagová

 11,8 g

 Cystin

 2,8 g

 Kyselina glutamová

 18,3 g

 Glycin

 1,9 g

 Histidin

 2,2 g

 Isoleucin

 5,7 g

 Leucin

 12,9 g

 Lysin

 10,7 g

 Methionin

 2,4 g

 Fenylalanin

 3,9 g

 Prolin

 5,1 g

 Serin

 4,7 g

 Threonin

 5,4 g

 Tryptofan

 2,1 g

 Tyrosin

 3,7 g

 Valin

 5,3 g