CREATINE MEGA STRONG POWDER Zobrazit větší

CREATINE MEGA STRONG POWDER 500g

Nový produkt

CREATINE MEGA STRONG POWDER : efektivnější než běžné jednodruhové kreatinové produkty. Mimořádný produkt bez obsahu jednoduchých cukrů, který v sobě nese 6 značkových forem kreatinu v instantní podobě.

  • Sugar free
  • L-glutamine
  • 6 CREATINE MATRIX (kreatin monohydrát - CREAPURE®)

Více informací

Skladem

565 Kč

Více informací

Mimořádný produkt bez obsahu jednoduchých cukrů, který v sobě nese 6 značkových forem kreatinu v instantní podobě. Každá z těchto forem kreatinu má mírně odlišný efekt i stabilitu a díky této kombinaci je CREATINE MEGA STRONG POWDER efektivnější než běžné jednodruhové kreatinové produkty. Kreatin je dusíkatá sloučenina, která se v těle nachází převážně v kosterní svalovině a při náročné fyzické aktivitě dochází k jejímu úbytku. Dostatečné množství kreatinu dokáže zvýšit sílu a pozitivně ovlivňuje svalovou práci při krátkodobém výkonu o vysoké intenzitě. Pozitivního účinku lze dosáhnout při příjmu minimálně 3 gramy kreatinu denně. CREATINE MEGA STRONG POWDER je navíc obohacen o aminokyselinu L-glutamin. Pro zvýšení efektivnosti doporučujeme používat v tzv. kreatinových cyklech.

6 CREATINE MATRIX (kreatin monohydrát - CREAPURE®, kreatin pyruvát, kreatin ethylester, kreatin citrát, Tri-kreatin malát, Kre-Alkalyn®)

Doporučené dávkování produktu CREATINE MEGA STRONG POWDER:

Jednu porci 5 g rozmíchejte ve 125 ml vody a užijte po tréninku, v netréninkový den ráno na lačno.

Dávkujte 4 týdny, poté 4 – 6 týdnů pauza. Maximální denní dávka je 5 g.

Nepřekračujte doporučené dávkování.<

 

Použití produktu CREATINE MEGA STRONG POWDER: 5 g = 2 lžičky. Dle doporučeného dávkování odměřte a rozmíchejte ve vodě. Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 4 měsíců.

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly, vhodný zejména pro sportovce.

Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek může obsahovat stopy sóji a mléčné bílkoviny.

Balení:

  • 500 g

100 g

       Dávka – 5 g

Energetická hodnota

549 kJ/129 kcal

       27 kJ/7 kcal

Tuky

0 g

       0 g

z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

       0 g

Sacharidy

1,9 g

       0,09 g

z toho cukry

< 0,2 g

       < 0,01 g

Bílkoviny

30,3 g

       1,5 g

Sůl

0,01 g

       0 g