CREATINE MONOHYDRATE Zobrazit větší

CREATINE MONOHYDRATE

Nový produkt

CREATIN MONOHYDRATE : Zaručující maximální kvalitu, čistotu a lepší využitelnost. Při dodržení doporučeného dávkování produktu kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

  • Výbušná energie
  • Extrémní svalový růst

Více informací

Skladem

429 Kč

Více informací

CREATIN: účinnost kreatinu byla prověřena velkým počtem odborných studií a na rozdíl od jiných suplementů je zcela nezpochybnitelná. jedná se o přirozeně se vyskytující aminokyselinu, která se pouze v omezené míře syntetizuje především v ledvinách z aminokyselin methioninu, argininu a glycinu. kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu – příznivého účinku se dosáhne již při příjmu 3 g kreatinu denně.

Přirozeným zdrojem kreatinu v potravě je především červené maso a ryby, tedy zdroje pouze živočišné. kreatin v těle je obsažen z 95 % v kosterním svalstvu, to znamená, že je významnou součástí každé svalové buňky pro produkci energie.

  • Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu
  • Skvělý doplněk výživy každého tvrdě trénujícího sportovce, zejména v oblasti kulturistiky a fitness

Složení: kreatin monohydrát

Dávkování: na podporu výkonu užijte dávku 5g před tréninkem. Vhodné je i použit druhou dávku 5g po tréninku v kombinaci se sacharidy s vysokým glykemickým indexem a rychle stravitelnými bílkovinami.

Doplněk stravy.

Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Balení:

  • 500 g

Tabulka nutričních hodnot:

 Nutriční hodnoty

ve 100 g

 v 5 g

kreatin monohydrát

99 g

5 g