BCAA POWDER 500 g Zobrazit větší

BCAA POWDER 500 g

Nový produkt

BCAA POWDER TST : Je nová forma-rozvětvené řetězce aminokyselin, jako je L-leucin, L-isoleucin a L-valin v ideálním poměru 2:1:1. Je vynikající pro vytrvalostní výkon, odolnost proti únavě, regeneraci a spalování tuků, a je absolutní nutností pro každého sportovce.

  • Vynikající pro přírůstky svalové hmoty
  • Určen pro regeneraci i spalování tuků

Více informací

Skladem

599 Kč

Více informací

BCAA POWDER TST je nová forma-rozvětvené řetězce aminokyselin, jako je L-leucin, L-isoleucin a L-valin (BCAA - z angličtiny branched chain amino acides) v ideálním poměru 2:1:1 (leucin zoleucín valin). Větvené aminokyseliny jsou pro výstavbu svalstva esenciální, tj. bezpodmínečně nutné. Jsou okamžitě k dispozici svalovým buňkám pro výstavbové (anabolické) i protiodbúravacie (antikatabolické) procesy.

Aminokyseliny jsou základem pro syntézu bílkovin, a proto jsou nezbytné pro tvorbu svalů. Část všech esenciálních aminokyselin tvoří BCAA, tzn. větvené aminokyseliny, které jsou obzvlášť důležité pro sportovce. Tyto aminokyseliny (BCAA) vstupují přímo do krevního oběhu, odkud pronikají do svalových buněk na rozdíl od ostatních, které jsou metabolizovány v játrech. Ve svalových buňkách BCAA spolu s ostatními EAA (esenciálními aminokyselinami) zesilují syntézu bílkovin a tím značně urychlují regeneraci organismu po tréninku a nárůst beztukové svalové hmoty.

Pro posílení a urychlení proteosyntézy (syntézy bílkovin) a výstavby svalstva, byly použity speciálně připravené BCAA pomocí TST technologií (TST- Total Solution Technologie), založené na jejich rozpuštění v kyselině jablečné a re-krystalizaci. Tento způsob přípravy umožňuje rychlé a úplné rozpuštění aminokyselin ve vodě. Díky tomu BCAA pronikají do svalových buněk prakticky ihned a začínají tvořit novou svalovou hmotu. BCAA ve formě TST jsou absorbovány 10 minut po konzumaci a je transportován do tkání, kde se provozují různé extracelulární funkcí, zejména zahájení svalovou syntézu proteinů.TST je díky revolučnímu výrobnímu procesu snadno rozpustný ve vodě. Větvené aminokyseliny jsou ideální doplněk výživy krátce před, během i po sportovním zatížení.

BCAA POWDER je vynikající pro vytrvalostní výkon, odolnost proti únavě, regeneraci a spalování tuků, a je absolutní nutností pro každého sportovce.

Složení: BCCA: L-leucin ( 38,5% ), L-isoleucin ( 19,2% ), L-valin ( 19,2%), regulátor kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citrónová a citrát draselný), aroma, umělá sladidla: acesulfam-K a sukralóza, emulgátor: sojový lecitin, barvivo: azurobin*, briliantová čerň BN* (pro příchuť třešeň), riboflavin (pro příchuť grapefruit a citrón), oranžová žluť (pro příchuť pomeranč a mango-meloun), niacin ( kyselina nikotinová), pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.

*může narušit hyperaktivitu a pozornost dětí.

Obsahuje zdroj fenylalaninu, nevhodné pro nemocné fenylketonurií.

Dávkování: Plnou polévkovou lžíci (13 g prášku) rozpusťte v 500ml vody a důkladně zamíchejte. Používejte přímo před tréninkem, během tréninku, případně po něm. Nepoužívejte během jídla. Sportovci, kteří váží méně než 70 kg, mohou používat 10 g prášku, sportovcům s větší tělesnou hmotností se doporučuje dávku zvětšit.

Doplněk stravy.

Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Balení:

  • 500 g

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:

Energetická hodnota

1308 kJ

Sacharidy - uhlohydráty

1 g

Bílkoviny - proteiny

76.9 g

Tuky

1 g

 

Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:

Vitamín B12 - kobalamin

0.77 mcg

Vitamín B3 - niacin

14 mg

Vitamín B6 - pyridoxin

1.5 mg

 

Aminokyseliny ve 100 g výrobku:

L-Isoleucin

19200 mg

L-Leucin

38500 mg

L-Valin

19200 mg