TAURINE 1600 60 kapslí

Nový produkt

TAURINE 1600 : Zlepšuje koncentraci a prodlouží váš trénink! Nejznámější stimulant všech dob! Obsahuje taurin, který rozproudí vaše tělo a povzbudí mysl.

  • Oddaluje únavu
  • Revitalizuje tělo i mysl
  • Zlepšuje koncentraci a koordinaci pohybů
  • Pomáhá k lepšímu transportu glukózy a aminokyselin do svalových buněk

Více informací

Skladem

169 Kč

Více informací

Velmi účinný stimulant pro vaše tělo i mysl. Obsahuje taurin, který je znám jako neesencialní aminokyselina, která se účastní mnoha fyziologických procesů v lidském těle. Řadíme ho především mezi neurotransmitery a neuromodulatory, proto je důležitý pro správné fungování nervového systému. Zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů a pomáhá lepšímu transportu glukózy a aminokyselin do svalových buněk. Potlačuje únavu a oddaluje pocit vyčerpání. Suplementací před tréninkem prodloužíte tréninkovou jednotku o tolik, jak jste doposud nebyli zvyklí!

Doporučené dávkování: 2x denně 2 tobolky (ráno a před tréninkem)

Složení: Taurin, Želatinová tobolka, Stearan hořečnatý (E 470b) – protispékavá látka, Fosforečnan vápenatý (E 331 iii) – protispékavá látka

Upozornění na obale: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Výrobek je nutno uchovávat v suchu, chladu a chránit jej před světlem.

Balení:

  • 60 kapslí
  • 120 kapslí
  • 240 kapslí

Nutriční hodnoty

položka

Obsah v jedné tobolce

Obsah v dávce (2 tobolky)

Taurin

800mg

1600mg