EAA 120kapslí

Nový produkt

MyoTec EAA: Nabízí vysoce funkční a zcela vyváženou směs esenciálních aminokyselin včetně BCAA, která je pro náš organismus přirozená a nezpůsobuje žádné dlouhodobé nerovnováhy.

  • Komplexní směs volných forem esenciálních aminokyselin
  • 100 % získané fermentační technologií
  • 100 % celulózové kapsle

Více informací

Skladem

539 Kč

Více informací

EAA MyoTec = Maximální využitelnost a kvalita

Jednotlivé aminokyseliny jsou zastoupeny ve speciálním stechiometrickém poměru, který odpovídá nejnovějším poznatkům a garantuje optimální průběh proteosyntézy v souvislosti s principem tzv. Rubnerova a Wolfova zákona.

Rubnerův zákon limitní aminokyseliny uvádí, že využití aminokyselin z přijatých bílkovin závisí na obsahu nejméně zastoupené aminokyseliny. To konkrétně znamená, že z přijatých aminokyselin se jich do vlastních proteinů zabuduje jen tolik, kolik odpovídá množství nejméně zastoupené esenciální aminokyseliny.

Wolfův zákon nadbytku esenciálních aminokyselin varuje, že dlouhodobý nadbytečný příjem libovolné esenciální aminokyseliny (např. BCAA) narušuje metabolismus ostatních aminokyselin a zesiluje projevy limitní aminokyseliny.

MyoTec EAA proto nabízí vysoce funkční a zcela vyváženou směs esenciálních aminokyselin včetně BCAA, která je pro náš organismus přirozená a nezpůsobuje žádné dlouhodobé nerovnováhy.

Dávkování:

Systém č. 1: Berte 3-5 kapslí cca 30 minut před zahájením tréninku, dalších 3-5 kapslí bezprostředně po ukončení tréninku. Zapijte dostatečně vodou.

Systém č. 2: Dávkujte 5 kapslí bezprostředně po ukončení tréninku. Zapijte dostatečně vodou.

Upozornění: Není určeno pro děti, adolescenty, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 21°C, chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Může obsahovat stopy lepku, sóji, mléka (včetně laktózy) a bílkoviny slepičích vajec.

Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Balení:

  • 240 kapslí
  • 120 kapslí

Složení v jedné kapsli:
 

 EAA

 v 1 kapsli

 zdroj

 L-leucin

 242,3 mg

 fermentace

 L-lysin HCl

 135,9 mg

 fermentace

 L-fenylalanin

 122,6 mg

 fermentace

 L-valin

 121,1 mg

 fermentace

 L-isoleucin

 121,1 mg

 fermentace

 L-threonin

 105,5 mg

 fermentace

 L-methionin

 66,5 mg

 fermentace

 L-tryptofan

 35,2 mg

 fermentace

 Obal kapsle (hydroxypropylmethyl celulóza)